Rüzgar Enerji Santrali, Güneş Enerji Santrali, Trafo Merkezi, Yenilenebilir Enerji Santralleri, RES, GES, JES, BES, TES, HES
Rüzgar Enerji Santralleri

Rüzgar Enerji Santralleri

Rüzgar Enerji Santralleri Kurulumu için sistem planlaması ve tasarımı, Sözleşme kapsamında işlerin yürütülmesi ve tesisin zamanında teslim edilmesi konusunda EPC olarak Mühendislik, Tedarik ve Kurulum hizmetlerini sunmaktayız.

Zorlu Enerji ile başlayan RES kurulumlarımız zaman içinde ve sonrasında artarak devam etmiştir. Firmamızın ana yetkinlikleri Orta Gerilim Kablo, Alçak Gerilim Kablo, Fiber Optik Kablo ve Topraklama iletken çekimi, Orta Gerilim Başlık yapımı ve bağlantıları, Alçak Gerilim kablo bağlantıları, Trafo montaj işleridir. Rüzgar Enerji Santrali projelerinde iş kapsamımız ile özellikle Orta Gerilim konusunda malzeme temini ve montaj işleri yaparak yetkinliğini de ileri düzeye getirmiştir. Arsen Elektrik kuruluşundan bugüne kadar farklı bölgelerde ve farklı güçlerde bir çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlayarak toplamda 1.500MW kurulu güce ulaşmış ve sektörün önde gelen firması olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Özel Çözümler üreterek toprak zeminde, kablo tavası, kablo merdiveni ve boru içinden olmak üzere yaklaşık 5.000.000 metre kablo hasarsız olarak standartlara uygun olarak Arsen Elektrik tecrübesi ile çekilmiştir. Arsen Elektrik bünyesinde çalışan sertifikalı personel ile 5.000'den fazla OG Başlık & OG Ek yapımı ve montaj işleri ilgili yönetmeliklere uygun olarak yapılmıştır. Bulunduğumuz projelere bugüne kadar 125.000 metre kablo kanal kazısı ve geri dolgu işleri Arsen Elektrik tarafından tamamlanmıştır.

Toprak Özgül Direnç Ölçümü, Selvaz yöntemi ile topraklama ölçümü, 6kV-36kV VLF Testi, 1kV’a kadar İzolasyon Testi, Bakanlık Kabulü için gereken testleri kendi bünyemiz ekipmanlarımız ile yapmaktayız.

img