Rüzgar Enerji Santrali, Güneş Enerji Santrali, Trafo Merkezi, Yenilenebilir Enerji Santralleri, RES, GES, JES, BES, TES, HES

Arsen Elektrik

2007 yılında Bursa merkezli kurulan şirketimiz yerli ve yabancı sermayeli firmalara birçok projede alt yüklenici olarak başladığı yolculuğuna, zaman içinde yaptığı insan ve ekipman yatırımları ile özellikle yenilenebilir enerji projelerinde (RES - GES - TES -BES - JES) ana yüklenici olarak yoluna devam etmektedir.

RES, GES, Doğalgaz ve Termik santrallerin elektrik mekanik montajları (EBOP), açık şalt merkezleri, gaz izoleli şalt merkezleri, endüstriyel tesisler, pompa istasyonları, petrol ve gaz yükleme limanları, demiryolu sistemleri, Scada çözümleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapımını üstlenmiş olduğu bağlantı anlaşmalı projelerin ETKB ve TEİAŞ projelerinin çizim, onay ve kabullerinin yapılarak test ve devreye alma hizmetleri şirket bünyesinde sağlanmaktadır. %100 Yerli sermayeli şirketimiz uzun vadeli yatırım ve organizasyon geliştirme stratejisi ile tüm faaliyetlerini kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu personeli ile gerçekleştirmektedir.

Kurumsal
VİZYONUMUZ
Bir adım “Önde” olmak.

Türkiye elektrik sektöründe kurumların alçak ve yüksek gerilim montajında ihtiyaç duyduğu tüm etkin çözümleri sunarak hızla büyüyen, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan, kalite odaklı, alanında insanların güven duyduğu lider bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Geleceğe yönelik vizyonumuzla, daha iyi bir Türkiye için hep birlikte yeni değerler yaratmaktır.

Misyonumuzu gerçekleştirmek için benimsediğimiz yönetim felsefemiz;

  • Kaliteli hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Değişimi ön görerek elektrik sektörünün farklı kollarında büyüyerek ilerlemek.
  • Çevreyi korumak ve toplumla uyum içinde var olmak.
  • Bireylere saygı duyan dinamik bir şirket olmak.

Misyonumuzu gerçekleştirmek için bireylerden beklediklerimiz;

  • Yaratıcı düşünmek ve kararlılıkla uygulamak.
  • İşbirliğine açık olmak; öncülük etmek.
  • Kendini geliştirmek ve güvenilir olmak.
MÜŞTERİLERİMİZE NELER SUNUYORUZ

Müşterilerimiz ile uzun süreli ve karşılıklı fayda sağlayan değerli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Şirketimizin şimdi ve gelecekte tüm enerji ve alt yapı projelerinde ilk tercih edilen tedarikçi olması için çalışıyoruz.

2007 Yılında Modern Karton firması ile başlayan taahhüt işlerimiz zaman içinde ve sonrasında artarak devam etmiştir. Trafo Tesislerini anahtar teslimi projelendirmeden malzeme temini, montajı ve EDAŞ kabulüne kadar geçen süreçleri yönetmekteyiz.

Firmamızın ana yetkinlikleri Alçak Gerilim ve Orta Gerilim kablo çekimi, Orta Gerilim Başlık yapımı, Alçak Gerilim kablo bağlantıları, Trafo montaj işleridir. Rüzgar Enerji Santrali projelerinde iş kapsamımız ile özellikle Orta Gerilim konusunda maleme temini ve montaj işleri yaparak yetkinliğini de ileri düzeye getirmiştir.

Arsen Elektrik kurulduğu günden itibaren farklı bölgelerde ve farklı güçlerde bir çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlayarak toplamda 1.500 MW kurulu güce ulaşmış ve sektörün önde gelen firması olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Tüm iş süreçlerimizi müşterilerimizin farkında olduğu ya da farkında olmadığı ihtiyaçlara göre yapılandırmaktayız. Süreç içinde doğru bir iletişim kanalı oluşturulması ve sözleşmenin imzalanmasından işin kabul aşamasına kadar olan süre içerisinde tüm iş aşamalarında yüksek kalitenin korunması adına kendi teknik ve idari personelimiz ile çalışmaktayız.

Önce kalite;

Tüm kusurları ortadan kaldırır ve müşteri için en iyi kaliteyi sağlarız.

Yerinde inceleme;

Sorunları yerinde doğrular ve gerçeklere dayanarak çözeriz.

Kaizen;

Asla yetinmeyiz. Daima iyileştirmenin peşinden gideriz.

img